AleOferta.pl

Dodaj ogłoszenie za darmo | Szukaj | wyszukiwanie zaawansowane

Oferta

nyskie.pl - wszystkie oferty nieruchomości w jednym miejscu

Oferty Premium

sprzedaż

wynajem

szukam


 

Aktualności

02.01.2014 | Pieniądze z Unii Europejskiej - rok 2014

Kilka dni temu w Urzędzie Miejskim w Nysie odbyło się spotkanie samorządowców oraz marszałka Andrzeja Buły, na którym poruszano kwestię perspektyw finansowych UE oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego. 

więcej...
31.12.2013 | Wystawa "Poczta Podziemna" już otwarta

W Izbie Pamięci Ziemi Grodkowskiej otwarto wystawę pod nazwą "Poczta Podziemna", na której można będzie zobaczyć znaczki, stemple, koperty a także kartki pocztowe związane z działalnością opozycji demokratycznej przed 1989 rokiem, uwzględniając w szczególności lata 80.

więcej...
26.12.2013 | Koncert TSA w Nysie

4 stycznia 2014 r. w Court Park Gallery w Dworze Biskupim w Nysie odbędzie się niezwykłe wydarzenie pod nazwą Music Star Show. Oprócz wszystkich finalistów konkursu zorganizowanego przez Radio Nysa FM, na scenie pojawi się prawdziwa legenda polskiej muzyki rockowej - TSA !

więcej...
19.12.2013 | Nowoczesna siedziba RCTWiTI

Kilka dni temu odbyło się uroczyste otwarcie zupełnie nowej siedziby RCTWiTI - Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. Warto zaznaczyć, iż jest to pierwsze i równocześnie jedyne takie Centrum w województwie opolskim.

więcej...
16.12.2013 | Wigilia dla osób samotnych i potrzebujących

Wspólnota Apostolska św. Elżbiety zaprasza osoby samotne oraz potrzebujące na Wigilię Bożonarodzeniową - 24 grudnia 2013 r. w Liceum Ogólnokształcącym - Carolinum w Nysie przy ulicy Sobieskiego 2. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godzinie 11.30 w Kościele pw. Zwiastowania NMP. 

więcej...
Archiwum aktualności